Pomorze, brakteat, 1. poł. XIV w.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2016 21:40:55
127736
Opis: Pomorze - Dymin, brakteat, 1. poł. XIV w., Lilia
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 15 mm, 0.32 g, gięty
Literatura: Dbg-P. 105, Kop. 4748 (R6)

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 252

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  48 zł