Niemcy, denar, 2. połowa XIII w.
Cena wylicytowana: 80 zł
127737
| Opis: |
Niemcy - Brandenburgia - Otto V 1267-1298, denar, 2. połowa XIII w., mennica Spandau, Siedzący margrabia, nad nim łukiem OTTO / Hełm rycerski z pióropuszem w prawo, OTTO |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 14 mm, 0.62 g, gięty |
Bahrf. 226, Dbg 140 |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 693
1) 80 zł
2) 75 zł
3) 70 zł
4) 50 zł
5) 48 zł
| min |