Polska, 500 złotych, 15.07.1947

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2016 20:39:35
98562
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 500 złotych, 15.07.1947, seria T2, numeracja 072923
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamania, po subtelnej konserwacji, ładna prezencja
Literatura: Lucow 1230 (R4), Miłczak 132b

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 130 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 527

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  185 zł
4)  170 zł
5)  130 zł