Zakon Krzyżacki, grosz
Zakon Krzyżacki, grosz
Cena wylicytowana: 860 zł
115271
| Opis: |
Zakon Krzyżacki - Fryderyk Saski 1498-1510, grosz, Aw: Tarcza wielkiego mistrza, nad nią tarcza saska i napis MAGI-STER-FRID-IKVS, Rw: Tarcza zakonna i napis MONE-TA DN-ORVM-PRVS |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
lekko gięty, patyna, rzadki |
Neumann 33 |
Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 566
1) 860 zł
2) 840 zł
3) 260 zł
4) 210 zł
5) 190 zł
| min |