Zakończenie: 07-07-2016 20:30 ÷ 22:44
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, odznaka Związku Oficerów Rezerwy
127361
jednoczęściowa, równoramienny krzyż pokryty białą emalią ... | III |
150 zł szac. 250 zł 2356 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal Maria Dąbrowska, 1983
127371
wydane przez PTAiN Mława, sygnatura St. Sikora, Aw: Gowa ... | I/I- |
300 zł szac. 500 zł 821 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, kopia medalu zaślubinowego autorstwa Sebastiana Dadlera
127991
Aw: Młoda para przy ołtarzu podczas zaślubin, nad nimi Du... | III |
150 zł szac. 250 zł 391 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, medal na tysiąc lat niezależnego handlu miasta Bremy, 1965
127533
Aw: Herb miasta i napis w otoku EIN JAHRTAUSEND SCHLUSSEL... | II- |
90 zł szac. 100 zł 283 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 1.08.1941
83206
seria A, numeracja 0475337 | I |
55 zł szac. 50 zł 287 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, kwartnik ruski
124663
Aw: Orzeł heraldyczny, WLADISLAVS REX, Rw: Lew kroczący w... | III/III- |
160 zł szac. 250 zł 202 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Estonia, 25 senti, 1928
125386
| II |
42 zł szac. 40 zł 246 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Łotwa, zestaw: 50 santimów 20 santimów, 10 santimów, 1922
125408
| II+/I- |
50 zł szac. 40 zł 226 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Mołdawia, półgrosz
125556
Aw: Głowa byka, między rogami gwiazda, po bokach rozeta i... | III- |
50 zł szac. 60 zł 229 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Estonia, 50 senti, 1936
125385
| II+ |
24 zł szac. 35 zł 253 wyświetleń |
2 | zakończona |