Polska, odznaka Związku Oficerów Rezerwy

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2016 22:38:25
127361
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka Związku Oficerów Rezerwy, jednoczęściowa, równoramienny krzyż pokryty białą emalią i inicjałami O Z R, między ramionami krzyża dwie posrebrzane skrzyżowane szpady, w centrum krzyża Orzeł na tle tarczy z lekko wykruszoną czerwoną emalią, na stronie odwrotnej inicjały Z. G / J 747, z nakrętką sygnowaną CZ. KŁOSSOWICZ WARSZAWA MARSZAŁKOWSKA 145
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 21 mm x 21 mm, tombak srebrzony
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 601

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1983

1)  150 zł