Włochy, 20 lirów, 1927 R
Włochy, 20 lirów, 1927 R
Cena wylicytowana: 320 zł
127923
| Opis: |
Włochy - Królestwo Włoch - Wiktor Emanuel III 1900-1943, 20 lirów, 1927 R, Rzym, (Anno VI) |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 14.94 g, patyna, rzadkie |
Pagani 672 |
Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 389
1) 320 zł
2) 310 zł
| min |