Watykan (Państwo Kościelne), scudo, 1780

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2016 22:36:30
127916
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Pius VI 1775-1799, scudo, 1780
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26.95, patyna
Literatura: Dav. 1471, Berman 2858

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 577

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  250 zł
4)  240 zł