Rosja, rubel, 1780 СПБ ИЗ
Rosja, rubel, 1780 СПБ ИЗ
Cena wylicytowana: 560 zł
200995
| Opis: |
Rosja - Katarzyna II 1762-1796, rubel, 1780 СПБ ИЗ, Petersburg |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
uszkodzenia na obrzeżu |
Bitkin 228, Diakov 403 |
Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 300
1) 560 zł
2) 540 zł
3) 520 zł
4) 500 zł
5) 380 zł
6) 360 zł
| min |