Polska, 3 grosze, 1831
Polska, 3 grosze, 1831
Cena wylicytowana: 310 zł
127879
| Opis: |
Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 3 grosze, 1831, Warszawa |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Bitkin 8, Iger PL.31.1.a (R), Plage 282 |
Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 239
1) 310 zł
2) 300 zł
3) 200 zł
4) 180 zł
| min |