Polska, trojak, 1595
Polska, trojak, 1595
Cena wylicytowana: 100 zł
127344
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1595, Wilno, data rozdzielona herbem Chalecki, rozetki po bokach nominału |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Iger V.95.1.b, Ivanauskas'09 5SV40-19 |
Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 166
1) 100 zł
2) 95 zł
3) 90 zł
| min |