Polska, trojak, 1594
Polska, trojak, 1594
Cena wylicytowana: 155 zł
127904
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1594, Wilno |
| Stan zachowania: |
III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger V.94.1.a, Ivanauskas’09 5SV39-19 |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 197
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 135 zł
| min |