Polska, brakteat, 2. połowa XV w.
Zakończenie: 07-07-2016 21:36:19
128019
| Opis: | Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, brakteat, 2. połowa XV w., Toruń, Krzyż podwójny |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 0.10 g, patyna |
| Literatura: | BRP Prusy C1, Gum.H. 457, Kop. 8208 (R5), Neumann'87 26, Frynas P.18.16 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 200