Pomorze, zestaw 2 monet z XV w.
Cena wylicytowana: 75 zł
128022
| Opis: |
Pomorze, zestaw 2 monet z XV w., Gardziec, denar XV w., Trójliść / Gryf kroczący w lewo Dbg-P. 201;
Szczecin, kwartnik XV-XVI w, Głowa Gryfa w lewo i STETIN MO / Gryf w lewo, Dbg-P. 255 |
| Stan zachowania: |
III/IV, Very Fine / Fine |
| Dodatkowe informacje: |
razem 2 sztuki |
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 296
1) 75 zł
2) 70 zł
3) 60 zł
| min |