Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Cena wylicytowana: 36 zł
128021
| Opis: |
Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, XI w., Krzyż patriarchalny / Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 0.80 g |
CNP typ V |
Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 208
1) 36 zł
| min |