wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety i stosunki monetarne w Prusach Królewskich w 2. połowie XV wieku

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2016 21:22:31
128035
Opis: wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety i stosunki monetarne w Prusach Królewskich w 2. połowie XV wieku, wydawnictwo Ossolineum
Stan zachowania: bardzo dobry,
Dodatkowe informacje: format ok. A5, kartonowa oprawa, ok. 200 stron z tablicami

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 490

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  30 zł
5)  26 zł