wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety i stosunki monetarne w Prusach Królewskich w 2. połowie XV wieku
Zakończenie: 07-07-2016 21:22:31
128035
Opis: | wydawnictwa polskie, Stanisława Kubiak - Monety i stosunki monetarne w Prusach Królewskich w 2. połowie XV wieku, wydawnictwo Ossolineum |
Stan zachowania: | bardzo dobry, |
Dodatkowe informacje: | format ok. A5, kartonowa oprawa, ok. 200 stron z tablicami |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 506