czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, rocznik 1926

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 07-07-2016 21:22:08
128034
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, rocznik 1926, zeszyt obejmujący cały rocznik, a w nim m.in.: wspomnienie o ś.p. Karolu Plage; mennictwo Mieszka III; sfragistyka; bony Pomorza
Stan zachowania: dobry,
Dodatkowe informacje: format ok. A5, luźna oprawa, nieprzycięte kartki - do własnej oprawy, szczególnie polecane do wspólnej oprawy z innymi rocznikami

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 379

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  40 zł
4)  34 zł
5)  24 zł