Polska, 500 złotych, 1944
Polska, 500 złotych, 1944
Cena wylicytowana: 130 zł
127941
| Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 500 złotych, 1944, w klauzuli obowiązkowe, seria Az, numeracja 908375 |
| Stan zachowania: |
IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: |
banknot po konserwacji |
Lucow 1144 (R5), Miłczak 119b |
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 140
1) 130 zł
2) 125 zł
3) 95 zł
| min |