Polska, 500 złotych, 15.07.1947
Cena wylicytowana: 190 zł
98531
| Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 500 złotych, 15.07.1947, seria S, numeracja 847689 |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
parokrotnie złamane, po fachowej konserwacji, ładna prezencja |
Lucow 1229 (R4), Miłczak 132a |
Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 130 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 233
1) 190 zł
2) 185 zł
3) 135 zł
4) 130 zł
| min |