Polska, 50 złotych, 28.08.1925
Zakończenie: 07-07-2016 20:36:08
98522
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 50 złotych, 28.08.1925, seria V, numeracja 7344714 |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | parokrotnie złamane, rozmyta numeracja, po fachowej konserwacji, ładna prezencja |
| Literatura: | Lucow 623 (R3), Miłczak 62a |
Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 232