Rosja, 5 kopiejek, 1832/EM

Rosja, 5 kopiejek, 1832/EM

Rosja, 5 kopiejek, 1832/EM

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2016 22:35:44
126450
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 5 kopiejek, 1832/EM, Jekaterinburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 485, Brekke 147

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 483

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  145 zł
4)  135 zł
5)  120 zł
6)  90 zł
7)  48 zł