Polska, 5 złotych, 1928 "ze znakiem mennicy"

Polska, 5 złotych, 1928

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2016 22:03:09
126335
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1928 "ze znakiem mennicy", Warszawa, Nike
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: nieładna patyna, obicia na obrzeżu
Literatura: Parchimowicz 114a

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 262

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  210 zł
4)  195 zł
5)  185 zł
6)  180 zł