Polska, 25 kopiejek = 50 groszy, 1848 MW

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2016 21:58:10
126476
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 25 kopiejek = 50 groszy, 1848 MW, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rysa i defekt krążka na rewersie, ciemna patyna
Literatura: Bitkin 1254, Plage 387

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 264

1)  155 zł
2)  150 zł