Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2016 21:56:15
126279
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1836 MW, Warszawa, duże cyfry daty
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, zacięcia na rancie
Literatura: Bitkin 1132, Plage 326

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 710

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  800 zł
4)  560 zł
5)  380 zł
6)  360 zł
7)  330 zł
8)  320 zł
9)  300 zł