Polska, 5 groszy, 1811/I.S.

Polska, 5 groszy, 1811/I.S.

Polska, 5 groszy, 1811/I.S.

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2016 21:53:34
126466
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815, 5 groszy, 1811/I.S., Warszawa, odmiana z literami I.S. i dużymi cyframi daty
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage 95, Kop. 3682

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 200

1)  50 zł
2)  48 zł