Polska, 5 złotych, 1832 KG

Polska, 5 złotych, 1832 KG

Polska, 5 złotych, 1832 KG

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2016 21:53:11
126282
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1832 KG, Warszawa
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: wytarcia, ciemna patyna
Literatura: Bitkin 989, Plage 41, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 159

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  175 zł
4)  155 zł
5)  150 zł
6)  95 zł
7)  90 zł