Polska, 2 złote, 1944

Polska, 2 złote, 1944

Polska, 2 złote, 1944

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 09-06-2016 21:01:26
126531
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 2 złote, 1944, w klauzuli "obowiązkowym", seria dD, numeracja 253094
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: zgięty w pionie, złamany prawy dolny róg, banknot po fachowej konserwacji, ale rzadki
Literatura: Lucow 1086 (R5), Miłczak 106d

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 194

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  185 zł