Zakończenie: 02-06-2016 20:30 ÷ 22:45
Polska, półtorak, 1623
126138
herb Sas w okrągłej tarczy | II+ |
18 zł szac. 30 zł 406 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, półtorak, 1623
126132
odmiana z herbem Sas w okrągłej tarczy | II/II+ |
18 zł szac. 30 zł 256 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Śląsk, 3 krajcary, 1631 HR
126043
| III/III- |
18 zł szac. 30 zł 538 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, półtorak, 1626
126177
herb Półkozic w ozdobnej tarczy | III+ |
12 zł szac. 20 zł 798 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal sygnowany H MITCHELL wybity w 1876 z okazji Światowej Wystawy w Fila..
58047
medal sygnowany H MITCHELL wybity w 1876 z okazji Światow... | III |
— start 150 zł 358 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Bizancjum, solidus
126061
Aw: Popiersie cesarza w hełmie z jabłkiem królewskim na w... | III+ |
— start 1 500 zł 354 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, as, bez daty
124748
Aw: Popiersie w prawo, ΒΑΣΙΛΕΩC ΜΙΘΡΑΔΑΤΟΥ, Rw: Łuk z koł... | III |
— start 120 zł 209 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, sestercja
124750
Aw: Popiersie w prawo, ΒΑCΙΛΕωC CΑΥΡΟΜΑΤΟΥ, Rw: W wieńcu ... | III |
— start 60 zł 174 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 325-310 pne
124756
Aw: Głowa satyra w lewo; Rw: Głowa byka w lewo, wokoło ΠΑΝ | II- |
— start 90 zł 205 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 310-303 pne
124742
Aw: Głowa brodatego Pana w prawo, Rw: Gryfon w lewo, pod ... | III+ |
— start 90 zł 141 wyświetleń |
0 | zakończona |