Zakończenie: 02-06-2016 20:30 ÷ 22:45
Australia, korona, 1937
126204
| II+ |
120 zł szac. 200 zł 460 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Austria, 3 krajcary, 1701 GE
126081
| III |
30 zł szac. 50 zł 162 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Wielka Brytania, korona, 1670
126190
| IV |
90 zł szac. 150 zł 202 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Wielka Brytania, korona, 1820
126191
| III/IV |
120 zł szac. 200 zł 339 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal sygnowany H MITCHELL wybity w 1876 z okazji Światowej Wystawy w Fila..
58047
medal sygnowany H MITCHELL wybity w 1876 z okazji Światow... | III |
— start 150 zł 358 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Bizancjum, solidus
126061
Aw: Popiersie cesarza w hełmie z jabłkiem królewskim na w... | III+ |
— start 1 500 zł 354 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, as, bez daty
124748
Aw: Popiersie w prawo, ΒΑΣΙΛΕΩC ΜΙΘΡΑΔΑΤΟΥ, Rw: Łuk z koł... | III |
— start 120 zł 209 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, sestercja
124750
Aw: Popiersie w prawo, ΒΑCΙΛΕωC CΑΥΡΟΜΑΤΟΥ, Rw: W wieńcu ... | III |
— start 60 zł 174 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 325-310 pne
124756
Aw: Głowa satyra w lewo; Rw: Głowa byka w lewo, wokoło ΠΑΝ | II- |
— start 90 zł 205 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 310-303 pne
124742
Aw: Głowa brodatego Pana w prawo, Rw: Gryfon w lewo, pod ... | III+ |
— start 90 zł 141 wyświetleń |
0 | zakończona |