Polska, grosz, 1812

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty Polskie, zastępcze, monety polskie
Polska, grosz, 1812

Polska, grosz, 1812

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2016 22:13:07
125699
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1808-1812, grosz, 1812, Gdańsk, odmiana z długimi gałązkami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rewers wybity nieco uszkodzonym stemplem
Literatura: CNG 444.II, Olding D3, Plage 50

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 259

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  70 zł
4)  48 zł