Polska, grosz, 1812
Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty Polskie, zastępcze, monety polskie
Polska, grosz, 1812
Cena wylicytowana: 115 zł
125699
Opis: |
Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1808-1812, grosz, 1812, Gdańsk, odmiana z długimi gałązkami |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
rewers wybity nieco uszkodzonym stemplem |
CNG 444.II, Olding D3, Plage 50 |
Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 261
1) 115 zł
2) 110 zł
3) 70 zł
4) 48 zł
min |