Polska, ort, 1617

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty Polskie, zastępcze, monety polskie
Polska, ort, 1617

Polska, ort, 1617

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2016 21:53:11
125863
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1617, Gdańsk, z dwukropkiem i krzyżykiem na końcu napisu otokowego na awersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładny
Literatura: Shatalin GD17-4 (R)

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1524

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  330 zł