Polska, 5 marek polskich, 17.05.1919
Zakończenie: 26-05-2016 20:30:23
98413
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 marek polskich, 17.05.1919, seria IP, numeracja 369765 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | uszkodzenia papieru na górnym marginesie, ale bardzo ładne |
Literatura: | Lucow 330 (R2), Miłczak 20c |
Cena wywoławcza: 170 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 353