Polska, 5 złotych, 1944

Polska, 5 złotych, 1944

Polska, 5 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 12-05-2016 20:55:41
124887
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 5 złotych, 1944, w klauzuli "obowiązkowym", seria AM, numeracja 144684
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ślad po złamaniu w pionie, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 1089 (R3), Miłczak 107

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 124

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  70 zł
4)  50 zł
5)  40 zł