Niemcy, ort, 1683 HS

Niemcy, ort, 1683 HS

Niemcy, ort, 1683 HS

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2016 22:36:07
124314
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, ort, 1683 HS, Królewiec
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: niedobity, ale z blaskiem menniczym, patyna
Literatura: Schrötter 1662

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 204

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  60 zł