Prusy Książęce 1525-1657, denar, bez daty

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2016 22:26:32
124564
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, denar, bez daty, Królewiec, rozetki po bokach monogramu
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Slg. Marienburg 1112, Voss. 1308

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 187

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  70 zł