Polska, szeląg, 1551
Zakończenie: 28-04-2016 22:00:51
Polska, szeląg, 1551
124445
Opis: | Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - miasto Gdańsk, szeląg, 1551, Gdańsk, końcówka napisu M D LI |
Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, rzadki |
Literatura: | CNG - nie notuje tej odmiany napisowej, Tyszkiewicz 7 mk |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 379