Polska, szeląg miejski

Polska, szeląg miejski

Polska, szeląg miejski

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2016 21:54:43
124283
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, szeląg miejski, Toruń, Aw: Tarcza z podwójnym krzyżem; Rw: Tarcza z Orłem pruskim
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.45 g, patyna
Literatura: Kop. 8210-8240, Frynas P.18.11 lub P.18.12

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 178

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  90 zł