Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Niemcy, denar krzyżowy, XI w.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2016 21:35:10
123980
Opis: Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Aw: Napis ETO, promienie i kółko; Rw: Krzyż kawalerski
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, gięty
Literatura: Dbg 1351, Gum.CNP typ VI

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 165

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  36 zł