Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Cena wylicytowana: 32 zł
123983
Opis: |
Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Aw: Napis ETO, promienie i kółko; Rw: Krzyż kawalerski |
Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro, gięty i pęknięty, ciemna patyna |
Dbg 1351, Gum.CNP typ VI |
Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 101
1) 32 zł
2) 30 zł
3) 26 zł
min |