Grecja i posthellenistyczne, hemiliron AE-16, 405-367 pne
Zakończenie: 28-04-2016 21:25:35
124310
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Sycylia - Syrakuzy, hemiliron AE-16, 405-367 pne, Aw: Głowa kobiety w lewo; Rw: Delfin w prawo, pod nim [ΣΥ]ΡΑ oraz muszla |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 3.18 g, zielona patyna |
Literatura: | Sear 1187 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 179