Polska, 500.000 marek polskich, 30.08.1923

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2016 20:48:24
124330
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 500.000 marek polskich, 30.08.1923, dwukrotnie seria A, numeracja 0997240
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 439 (R4), Miłczak 36h

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 133

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  40 zł
8)  38 zł