Polska, 100 marek polskich, 15.02.1919
Zakończenie: 28-04-2016 20:44:34
124328
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 100 marek polskich, 15.02.1919, seria BB, numeracja 018075, znak wodny "plaster miodu" |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | banknot po konserwacji |
Literatura: | Lucow 318 (R3), Miłczak 18c |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 238