Polska, 100 marek polskich, 15.02.1919

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2016 20:44:34
124328
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 100 marek polskich, 15.02.1919, seria BB, numeracja 018075, znak wodny "plaster miodu"
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 318 (R3), Miłczak 18c

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 238

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  40 zł