Polska, 1 złoty, 28.02.1919

Polska, 1 złoty, 28.02.1919

Polska, 1 złoty, 28.02.1919

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2016 20:35:45
98364
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 28.02.1919, seria 17 D, numeracja 066583
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, uszkodzenia papieru
Literatura: Lucow 563 (R3), Miłczak 47b

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 22 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 206

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  34 zł
4)  22 zł