Polska, talar, 1763

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, akcje, monety średniowieczne i polska nowożytna
Polska, talar, 1763

Polska, talar, 1763

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 14-04-2016 21:41:18
124167
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety sasko-polskie, talar, 1763, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, poniżej FWoF i napis wokoło
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 27.75 g, ślad po usuniętej zawieszce na obrzeżu
Literatura: Kahnt 541 b -bez sygnatury pod popiersiem króla, Schnee 1047, Dav. 2676

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 480

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  1 000 zł
4)  980 zł
5)  940 zł
6)  920 zł