Litwa, denar bez daty, (ok. 1387-1392)
Cena wylicytowana: 580 zł
124013
| Opis: |
Litwa - Włodzimierz Olgierdowicz 1377-1395, denar bez daty, (ok. 1387-1392), Kijów |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
0.67 g, ciemna patyna |
Ivanauskas'09 7J1-1 (R) |
Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 304
1) 580 zł
2) 560 zł
3) 150 zł
| min |