Rosja, 25 rubli, 1918
Rosja, 25 rubli, 1918
Cena wylicytowana: 125 zł
123701
| Opis: |
Rosja - Rosja Porewolucyjna 1917-1922 - Государственный Кредитный Билетъ, 25 rubli, 1918, seria BT, numeracja 832313 |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
piękne albo konserwacja ??? |
Muradyan 1.26.2, Pick 38.a |
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 132
1) 125 zł
2) 120 zł
| min |