Polska, 500 złotych, 15.07.1947

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2016 21:13:42
123709
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 500 złotych, 15.07.1947, SERIA N, numeracja 125409
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 1229 (R4), Miłczak 132a

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 389

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  300 zł
4)  80 zł
5)  48 zł