Polska, 1.000 złotych, 1945
Polska, 1.000 złotych, 1945
Cena wylicytowana: 210 zł
123695
| Opis: |
Polska - Polska powojenna 1944-1952, 1.000 złotych, 1945, Ser.A, numeracja 7667932 |
| Stan zachowania: |
V, Very Good |
| Dodatkowe informacje: |
złamania, miejscowo zabrudzony, naddarcia i ubytki papieru, ale rzadkie nawet w tym stanie zachowania |
Lucow 1151 (R6), Miłczak 120a |
Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 164
1) 210 zł
2) 200 zł
3) 175 zł
4) 140 zł
5) 130 zł
6) 125 zł
7) 42 zł
8) 38 zł
| min |