Polska, 100 złotych, 1.03.1940
Cena wylicytowana: 85 zł
123672
| Opis: |
Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Bank Emisyjny w Polsce, 100 złotych, 1.03.1940, Ser. E, numeracja 4487178 |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ślad po pionowym złamaniu przez środek, banknot po konserwacji |
Lucow 795 (R1), Miłczak 97a, Ros. 577 |
Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 123
1) 85 zł
2) 80 zł
3) 48 zł
| min |