Polska, talar wikariacki, 1711

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie i zastępcze, akcje i obligacje, monety polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 3 800 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2016 22:09:40
123588
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety pamiątkowe, talar wikariacki, 1711, Drezno, Aw: Król na koniu; Rw: Trzy stoły z insygniami koronacyjnymi i napisy
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.14 g; bardzo ładnie zachowany
Literatura: Kahnt 283, Schnee 1011, Dav. 2655, Merseb. 1490

Cena końcowa: 3 800 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 732

1)  3 800 zł
2)  3 700 zł
3)  3 500 zł
4)  3 100 zł